Dodaj komentarz i/lub ocenę operatora HAPPYCALL

HAPPYCALL
Polska
HAPPYCALL
Infolinia: brak
3.77
Opinie 433
Oceny 374
Możesz ocenić nie więcej niż trzech operatorów
Możesz także dodać komentarz dotyczący operatora HAPPYCALL
W trosce o rzetelność ocen i komentarzy prosimy o podanie numeru klienta lub numeru telefonu. Pozostanie on wyłącznie do wiadomości operatora i redakcji serwisu. Jeśli operator nie zgodzi się z opinią, a poniższe pole będzie niewypełnione, zastrzegamy sobie prawo do usunięcia komentarza/oceny.
Komentarz zawierający treść reklamową, bądź sprzeczny z zasadami współżycia społecznego będzie usunięty.Zastrzegamy sobie prawo do redagowania, skracania, bądź usuwania komentarzy bez podania konkretnej przyczyny.

eTelefonia.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Uwaga. Twój adres IP będzie zapisany w bazie danych wraz z dodaniem komentarza. Nie będzie on jednak wyświetlony na stronie.

Komentarze internautów

08.02.2018 11:47
Nie polecam, a wręcz odradzam firmy, które istnieją tylko wirtualnie. Brak jakiegokolwiek numeru telefonu, z którym można się połączyć, złożyć reklamację lub COKOLWIEK. Na maile nie odpowiadają,wirtualny char ciągle off line, za to blokują numery, które należą do kogoś np. 10 lat i od razu wystawiają innym do "wzięcia" Pobierają pieniądze ze stanu konta mimo, że VOIP działa tylko w jedną stronę. Kasują pieniądze za to, że wziąłeś sobie od nich numer, z którego nie możesz zadzwonić ŻENADA.
Przemek Raportuj
30.10.2017 09:55
Dopóki dało się dzwonić było ok. Ale jak pojawił się problem z połączeniami, to praktycznie zero pomocy technicznej. Nie odpowiadają na maile i nie mają infolinii. A jak po kliku dniach ktoś odpowiedział na maila, to chyba pracują tam jacyś laicy, co nie mają pojęcia o internecie i telefonii. Nienormalna firma. ODRADZAM KAŻDEMU
Mirosław Raportuj
02.08.2017 11:50
Numer stacjonarny z Orange przeniosłem do HappyCall. Wszystkie formalności HappyCall załatwia za klienta. Polecam wszystkim którzy nie chcą już płacić za kabel TP, a obecnie Orange. Naprawdę warto, ponieważ numer przeniesiony jest ważny bezterminowo za jedyne 1zł/mies. Cały czas jest promocja na doładowanie 20% od wartości doładowania gratis. Za wartość najniższego abonamentu w Orange można mieć 600 minut rozmów na numery krajowe i Europę !!! Jeśli moja opinia cię zachęciła to wpisz 5631 jako polecającego. Gorąco POLECAM.
TPL_GK_LANG_BACK_TO_TOP