Cyfrowy Polsat i Plus: telewizja, Internet i telefon w pakiecie za 99,80 zł

  • Dział: Prawo

Cyfrowy Polsat i Plus przygotowały zestaw trzech usług: telewizji satelitarnej Cyfrowego Polsatu, telefonu w ofercie smartfonowej sieci Plus oraz Internetu LTE znajdującego się w ofercie obydwu operatorów. Dzięki rabatom łączne opłaty miesięczne za tak bogaty zestaw to tylko 99,80 zł. Dodatkowo klienci decydujący się na Internet lub telefon w Plusie mają możliwość zakupu telewizji w Cyfrowym Polsacie z abonamentem 0 zł/mies., a klienci Internetu Cyfrowego Polsatu mogą kupić telefon w Plusie z 50% zniżką na abonament lub otrzymać podwojone doładowania w Plus Mix.

Czytaj dalej...

KFS: Stanowiska UKE i izb w sprawie dostępu operatorów do nieruchomości zbieżne

  • Dział: Prawo

Wypracowanie stanowiska UKE w sprawie wdrożenia obowiązku spoczywającego na właścicielach, zarządcach i użytkownikach wieczystych nieruchomości, zapewnienia przedsiębiorcom telekomunikacyjnym dostępu do nieruchomości (art. 30 megaustawy) jest coraz bliższe - przekonywała Joanna Sikora z departament rozwoju infrastruktury w UKE  podczas konferencji Krajowego Forum Szerokopasmowego. Podsumowała ona wynik konsultacji, które prowadził regulator w sprawie tego zapisu.

Czytaj dalej...

Polkomtel wygrywa z Orange w Gdańsku

  • Dział: Prawo

Sąd Okręgowy w Gdańsku nie przychylił się do wniosku TP(Orange Polska) o zakazanie Polkomtelowi prowadzenia kampanii, w której reklamuje usługę dostępu do Internetu Plusa jako szybszą od Neostrady - wynika z informacji prasowej Polkomtela.

Czytaj dalej...

UKE znów odwołuje zamówienie na system aukcyjny

  • Dział: Prawo

UKE po raz drugi unieważnił postępowanie na dostarczenie elektronicznego systemu aukcyjnego, który miał posłużyć do rozdania częstotliwości 800 i 2600 MHz. Startowały dwa podmioty - jeden spóźnił się z wpłatą wadium, a drugi nie dopełnił formalności. 

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS
TPL_GK_LANG_BACK_TO_TOP