2nr - pierwsza w Polsce aplikacja z darmowymi numerami komórkowymi

  • Dział: VOIP

2nr (Drugi Numer) umożliwia korzystanie z 3 dodatkowych numerów komórkowych dostępnych zaraz po zainstalowaniu aplikacji.

2nr jest w pełni darmową aplikacją przydatną wtedy, gdy nie chcemy udostępniać naszego głównego numeru telefonu, na przykład przy okazji zamieszczania ogłoszeń, w sytuacjach towarzyskich lub w celach biznesowych. Z otrzymanych w programie numerów możemy korzystać również za granicą, dzięki czemu możemy zaoszczędzić na opłatach międzynarodowych i roamingowych.

Jedynym koniecznym warunkiem korzystania z aplikacji jest dostęp do Internetu. Wybrane numery w każdej chwili można usunąć i wybrać kolejne, dzięki czemu nr2 może być alternatywą dla użytkowników numerów na kartę. Wystarczy pobrać aplikację, aby od razu móc korzystać z trzech tymczasowych numerów telefonu - bez konieczności posiadania kolejnej karty SIM czy kontaktu z operatorem.

Pierwsza wersja aplikacji nr2, którą można pobrać ze sklepu Google Play (trwają prace nad wersją na iOS), umożliwia odbieranie połączeń przychodzących, SMS-ów oraz odsłuchiwanie wiadomości nagranych na poczcie głosowej. W przyszłości funkcjonalność programu ma się zwiększyć między innymi o możliwość wykonywania połączeń wychodzących oraz wysyłanie wiadomości SMS i MMS.

Twórcą oprogramowania jest firma MobileLabs Sp. z o.o.

 

Dodaj komentarz

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

TPL_GK_LANG_BACK_TO_TOP