UPC Phone - aplikacja wycofana ze sklepów

  • Dział: VOIP

UPC Phone - aplikacja rozszerzająca usługi telefonicznej, która pozwalała poza domem, korzystać z linii stacjonarnej przez telefon komórkowy została wycofana ze sklepów z dniem 1 marca - informują Czytelnicy.

UPC Phone jest rozszerzeniem usługi telefonicznej. Pozwoli ona na wykonywanie i odbieranie połączeń przychodzących na telefon stacjonarny UPC w każdym miejscu, bez dodatkowych kosztów. Dzięki UPC Phone nie zapłacimy za roaming prowadząc rozmowy zagranicą. Wystarczy smartphone i zasięg sieci WiFi lub 3G, by połączyć swobodę telefonu komórkowego z oszczędnościami telefonii stacjonarnej.

- Uwaga: 1 marca 2017 roku aplikacja UPC Phone została wycofana ze sklepów Google Play i App Store i nie można jej pobrać - głosi komunikat UPC na stronie internetowej.

Aplikacja UPC Phone przeznaczona jest dla z systemem iOS co najmniej 4.0 (z wyłączeniem najnowszej wersji 10.2) lub Android co najmniej 2.0. Dzięki niej można:

  • nawiązywać i odbierać połączenia za pomocą telefonu komórkowego, korzystając z taryfy telefonicznej UPC;
  • korzystać z książki adresowej telefonu komórkowego (podczas zapisywania nowego numeru za pomocą UPC Phone, kontakt zostanie dodany do listy numerów w telefonie);
  • realizować kilka połączeń jednocześnie, maksymalnie przez trzy osoby - wszystko to w ramach abonamentu Telefonu UPC;
  • otrzymywać powiadomienia o nieodebranych połączeniach;
  • odsłuchiwać wiadomości z Poczty Głosowej UPC.

Dodaj komentarz

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

TPL_GK_LANG_BACK_TO_TOP